1

Temat: Tłumacz języka węgierskiego - praca zdalna

Nasz nowy Klient to Europejska sieć sklepów wielobranżowych. Od 20-stu lat firma rozwija się na rynku polskim i staje się jednym z najpopularniejszych sprzedawców odzieży, a także wiodącym dostawcą artykułów dekoracyjnych. Swój sukces w dużej mierze osiąga dzięki zatrudnianiu najlepszych specjalistów.

Jeśli znasz język węgierski, chcesz się rozwijać oraz cenisz sobie pracę w stabilnym przedsiębiorstwie to może ta oferta jest skierowana właśnie dla Ciebie?

Dla tego Klienta poszukujemy osób z orzeczeniem o niepełnosprawności na stanowisko:


Tłumacz języka węgierskiego
praca zdalna


Podstawowe obowiązki:

- praca za pomocą platformy tłumaczeniowej,
- tłumaczenie opisów produktów, dokumentów, prezentacji w dziale handlowym,
- wsparcie tekstowe podczas organizacji różnych wydarzeń,


Wymagania:

- doświadczenie w przygotowywaniu treści,
- bardzo dobra znajomość języka węgierskiego,
- znajomość zasad stylistycznych i ortograficznych,
- terminowość i zaangażowanie.


Oferujemy:

- umowę o pracę w stabilnej firmie,
- pracę w zmotywowanym, pełnym pasji zespole,
- pracę w formie zdalnej.

Aplikacje kandydatów prosimy przesyłać na adres:
praca.tlumacz@obpon.pl

Zachęcamy do zapoznania się z pozostałymi ofertami pracy na stronach
www.werbeo.pl oraz www.obpon.pl

Zastrzegamy sobie możliwość kontaktu z wybranymi kandydatami.

Pamiętaj o dołączeniu poniższej klauzuli o przetwarzaniu danych osobowych, w przeciwnym razie nie będziemy mogli analizować Twojej aplikacji.


Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO). Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Ogólnopolską Bazę Pracodawców Osób Niepełnosprawnych sp. z o.o. sp. k., moich danych osobowych zawartych w aplikacji o pracę na potrzeby przyszłych procesów rekrutacyjnych. Wyrażam także zgodę na udostępnianie moich danych osobowych potencjalnym pracodawcom do celów związanych z procesem rekrutacji. Jestem świadomy/a, że mam prawo wycofania zgody w każdym czasie. Wycofanie zgody nie ma wpływu na zgodność z prawem przetwarzania dokonanego przed jej wycofaniem. Zgodę można wycofać w każdym czasie. Wycofanie zgody nie ma wpływu na zgodność z prawem przetwarzania dokonanego przed jej wycofaniem.


Informację o rezygnacji z udziału w procesie rekrutacji prosimy przesłać na adres: praca@obpon.pl

2

Odp: Tłumacz języka węgierskiego - praca zdalna

Ja niestety jeszcze nigdy nie miałem okazji nic tłumaczyć z tego języka obcego, ale jak najbardziej również bardzo chętnie korzystam z różnego rodzaju tłumaczeń. Muszę dodać, że także jakiś czas temu natrafiłem na świetny wpis https://waw4free.pl/informacja-1142-kor … zego-warto gdzie właśnie opisano to dlaczego warto jest wykonywać korektę tekstów obcojęzycznych.

3

Odp: Tłumacz języka węgierskiego - praca zdalna

oferta nieaktualna

4

Odp: Tłumacz języka węgierskiego - praca zdalna

Kiedy jeszcze chodzi o same kwestie związane właśnie z językami obcymi to muszę dodać, że bardzo mnie zawsze interesowała kwestia czy język niemiecki jest trudny do nauczenia się. Zresztą na jednej ze stron www miałem właśnie niedawno okazję czytać o tym i muszę przyznać, że takie kwestie na pewno warto jest znać.