1

Temat: Kierowca zawodowy

Czy wiecie jak wygląda odpoczynek tygodniowy kierowcy? Zastanawiam się jak wygląda taka praca i chciałabym się dowiedzieć jak najwięcej szczegółów. Mam zrobione uprawnienia, więc mógłbym zmienić pracę, a słyszałem, że transport jest bardzo opłacalny.

2

Odp: Kierowca zawodowy

Niestety ja nigdy takiej pracy nie wykonywałem, ale zresztą jaka by ona nie była to na pewno musimy również pamiętać o tym, aby przede wszystkim pracować bezpiecznie. U siebie w zakładzie ja z powodzeniem korzystam ze specjalnych rękawic antywibracyjnych https://znaki-bhp.pl/ochrona-rak/rekawi … wibracyjne i wiem, że sprawdzają się one znakomicie.

3

Odp: Kierowca zawodowy

W sumie gdy jeszcze chodzi o samo prowadzenie zawodowe auta to ja również jestem zdania, że takie sprawy są bardzo ważne. Zachęcam również do przeczytania wpisu https://naszsrem.pl/2022/07/transport-s … rzepisami/ gdzie fajnie opisano to jak należy transportować pojazd na lawecie.

4

Odp: Kierowca zawodowy

Kiedy jeszcze chodzi o wszelkiej maści sprawy związane z transportem to ja również chcę dodać, że niezwykle ważną sprawą jest to aby mieć wiedzę jak wygląda opcja BHP w tej branży. Zachęcam was na pewno do przeczytania materiału https://znaki-bhp.pl/bezpieczenstwo-i-h … -logistyce gdyż to tam bardzo fajnie o tym piszą.