1

Temat: Prezent dla niemowlaka

Odwiedzam na dniach siostrę cioteczną  , która urodziła i nie mam pomysłu na to co jej kupić... Może doradzicie ? wink

2

Odp: Prezent dla niemowlaka

Opcji jest sporo:
jakaś zabawka
ubrania dla dziecka
grzechotki
albo po prostu pieniądze  ( niech siostra sobie kupi co chce, ona będzie wiedziała co dla dziecka jest najlepszym prezentem).
Możesz sobie jeszcze zerknać na takie poduchy w kształcie słoni:  - moim zdaniem jest to dosć fajna i bezpieczna opcja prezentowa. Słonie szyte z dobrych materiałów w Polsce. Nie są to żadne chińskie zabawki.

3

Odp: Prezent dla niemowlaka

Hmm może jakieś ubranka lub grzechotki to chyba najlepszy prezent.

4

Odp: Prezent dla niemowlaka

To na Kaszubach używa się określenia "siostra cioteczna" wink ?
A ja polecam pampersy.

"Refleksje pisane piórem anioła"- tomik refleksyjnej poezji, do nabycia w księgarni internetowej Ridero.

Miłego dnia smile

5

Odp: Prezent dla niemowlaka

A  może właśnie taka  https://skiddou.com/marit-sowa sowa, pluszak szumiący byłby ok na prezent? Co wy na to? Mnie osobiście się wydaje, że tak... Tym bardziej, że tak jak pisałam, jest to maskotka szumiąca. Dlatego będzie nie tylko  przytulaśną maskotką dla maluszka, ale i będzie  pełnić funkcję uspokajającą.

6

Odp: Prezent dla niemowlaka

Faktycznie jeśli chodzi o prezenty dla tak małych dzieci to na pewno jest to nie lada wyzwanie aby wybrać ten właściwy. Osobiście uważam, że bardzo fajną opcją jest szumiący miś. Na pewno doskonale o nim napisano w https://whisbear.com/pl/blog/sylwetta-s … lutny-hit/ i myślę, że fajnie jest się z tym materiałem zapoznać.

7

Odp: Prezent dla niemowlaka

Jeżeli jeszcze chodzi o te najmłodsze dzieciaki to uważam, że również bardzo ważnym jest to abyśmy w ogóle wiedzieli gdzie można kupić różne rzeczy dla nich. Jak dla mnie świetnym do tego miejscem jest sklep https://marianek.pl/ gdzie ja za każdym razem bez najmniejszych problemów znajduję to co jest istotne.