1

Temat: materiał na zasłony

Szukam pożądnej tkaniny na zasłony (nie za miliony). Możecie mi polecić jakiś sklep z tkaninami online? Spodobała mi się jedna tkanina na [moderowane], spróbuje podżucić wam foto proszę wypowiedzcie się czy ten fiolet będzie pasował do nowoczesnego salonu.
https://www.mir-tex24.pl/7647-large_default/kolekcja-tkanin-french-velvet.jpg

2

Odp: materiał na zasłony

Nie przepadam za fioletowym kolorem:)

3

Odp: materiał na zasłony

Ładnie, ale może być tak, że przytłumi całość Twojego wnętrza. Lepiej zdecydowanie bardziej jest postawić na coś bardziej lekkiego!

Moje akcesoria handmade https://united4.pl/

4

Odp: materiał na zasłony

Martuchaf1 bardzo dziękuję ci za podpowiedź. przyznam, że słuszna uwaga. Faktycznie ten fiolet może przyciemnić wnętrze. A co sądzisz np o takich szarościach. To chyba [moderowane], ale nie jestem pewna.

5

Odp: materiał na zasłony

Ja się nie bawię w szycie, lepiej kupić gotowe zasłony do salonu. Materiały też tanie nie są, a w fajnej cenie można znaleźć naprawdę piękne zasłony w różnych stylach. Więc po co tracić czas na szycie, mamy tyle pracy, że dodatkowo jest zupełnie zbędna.

6

Odp: materiał na zasłony

Niestety na takich rzeczach ja się całkowicie nie znam ale moim zdaniem całkiem istotnym jest to aby wiedzieć również jak dobrać najlepsze zasłony do sypialni. W każdym razie klik w ten link i to tam możemy się o takich rzeczach dowiedzieć jeszcze więcej.