1

Temat: Jakie badania dla kobiety

Ostatnio dowiedziałem się, że wiele kobiet nadal nie dba o badania profilaktyczne, tylko idzie do lekarza dopiero wtedy, gdy coś się dzieje. Mamy świetną diagnostykę w Jeleniej Górze, jednak lepiej zapobiegać niż leczyć.

2

Odp: Jakie badania dla kobiety

Najlepiej badać się na bieżąco i to z  najróżniejszych zakresów. Chociażby tutaj  https://www.betexperts.com.pl/2022/10/n … ca-objawy/  możecie poczytać sobie na czym polega niedoczynność tarczycy i  jakie badania warto sobie w tym zakresie wykonać?  Właśnie takie badania planuję sobie i ja wykonać, bo ostatnio mam problemy z wagą, koncentracją itd.

3

Odp: Jakie badania dla kobiety

Moim zdaniem, jeżeli zależy ci na szybkim badaniu usg, to koniecznie sprawdź sobie ofertę od https://gabinetylucka.pl  Moja znajoma była tam kilka razy i z tego co wiem, to zawsze była bardzo zadowolona z opieki jaką tam otrzymała.  Skontaktujcie się z nimi, a poznacie więcej szczegółów.

4

Odp: Jakie badania dla kobiety

Myślę, że na samym początku dobrze byłoby sprecyzować jakiego rodzaju badania daną osobę interesują. Gdy komuś zależy na badaniach diagnostyki obrazowej w Zabrzu to właśnie w https://goo.gl/maps/1dLBnt5sqcDC4GHx9 takie rzeczy bez problemów wykonują.