1

Temat: Bezpieczna szkoła

Myślicie, że monitoring w szkole jest konieczny? Ostatnio na radzie rodziców poruszyliśmy tę kwestię i okazuje się, że większość czułaby się spokojniej, gdyby w szkole działał monitoring. W końcu nie wszystkiego da się przypilnować, a dzięki kamerom można szybko sprawdzić, co się stało, gdzie poszło dziecko, kto zaczął bójkę itd.

2

Odp: Bezpieczna szkoła

Na pewno samo posiadanie monitoringu jest bardzo dobrym zabezpieczeniem i jeśli tylko mamy możliwość to ja jestem zdania, że jak najbardziej warto jest go założyć. Jak dla mnie również systemy zabezpieczeń Poznań są właśnie takim rozwiązaniem na jaki długo czekałem. Oczywiście każdemu je polecam.

3

Odp: Bezpieczna szkoła

Widzę tutaj same cenne porady, ja w sumie też dodam coś od siebie.... A mianowicie cenny artykuł - https://unilink.pl/porady/od-ktorego-ro … odzic-samo  z  którego możecie dowiedzieć się od którego życia dziecko może samo chodzić do szkoły i jak je do tego przygotować?

4

Odp: Bezpieczna szkoła

Kiedy tak naprawdę chodzi o samą szkołę to ja również jestem zdania, że jak najbardziej takie sprawy są ważne. Nawet całkiem niedawno sam natrafiłem na bardzo interesującą stronę https://www.sod.edu.pl/ gdzie jak widać sami nauczyciele także muszą się dokształcać.

5

Odp: Bezpieczna szkoła

Kiedy jeszcze mówimy właśnie o takich rzeczach to trzeba przyznać, iż bardzo dobrze jest wiedzieć jak dobrze oznakować teren szkoły. Z tego co mi udało się przeczytać na stronie https://auto-blog.pl/jak-dobrze-oznakowac-teren-szkoly/ to stwierdzam, że jak najbardziej takiego rodzaju rozwiązania są jak najbardziej ważne.