1

Temat: Rolnictwo

Jeżeli szukacie firmy, która oferuje naprawy wom promodis w korzystnej cenie, to zdecydowanie polecam Jaskot. W chwili, kiedy coś się psuje, zawsze dzwonię do nich. Dodatkowo mają wypożyczalnię sprzętu, dzięki czemu nie muszę robić przestoju w pracy.

2

Odp: Rolnictwo

Samo rolnictwo jest bardzo ważną gałęzią naszej gospodarki i ja jestem również zdania, że fajnie jest wiedzieć w jaki sposób możemy jeszcze lepiej zadbać o nasze plony. Mi udało się niedawno natrafić na bardzo ciekawy artykuł https://www.impactfactor.pl/jakie-choro … cy-ozimej/ i faktycznie warto jest wiedzieć jakie choroby zagrażają parzenicy ozimej.

3

Odp: Rolnictwo

No dobrze, jak w kwestii hodowli zwierząt to wygląda?

4

Odp: Rolnictwo

Bardzo ciekawe komentarze w jakże ważnym temacie. Wiele osób zadaje sobie też pytanie czy rolnictwo jest ekologiczne? W dzisiejszych czasach rośnie bardzo mocno świadomość w tym aspekcie. Działalność człowieka może być zagrożeniem dla środowiska naturalnego dlatego trzeba przestrzegać wyznaczone normy. Dzięki zastosowaniu nowoczesnych technologii w maszynach rolniczych jesteśmy w stanie zminimalizować negatywny wpływ. Podobnie jest w przypadku hodowli zwierząt gdzie hala musi być przystosowana do najnowszych przepisów. W takich kwestiach jak żywienie tuczników - https://utmost.pl/produkty/ zastosowanie mają systemy automatycznego podawania pożywienia. Poza tym można skorzystać z gotowych i zbilansowanych pasz, zmniejszających koszta produkcji w dłuższej perspektywie czasu.