26

Odp: Sposoby na zwiększenie sprzedaży

Ja mam swój sklep internetowy i na początku sprzedaż była bardzo mała, zaczęłam szukać jakiegoś sposobu na dobrą ale niedrogą reklamę i wpadłam na stronę [moderowane] , stwierdziłam że mogę spróbować i założyłam fanpage mojego sklepu. Udało mi się go wypromować i teraz mam codziennie mnóstwo zamówień smile

27

Odp: Sposoby na zwiększenie sprzedaży

sprzedaż można zwiększyć zostawiając pozytywny wizerunek firmy w oczach naszego kontrahenta, np. poprzez szybką i sprawną obsługę. Umożliwc to może na pewno dobry [moderowane] typu Faktura Small Business. Warto się mu przyjrzeć, tym bardziej że producent oferuje darmowe testowanie smile

28

Odp: Sposoby na zwiększenie sprzedaży

Jest wiele możliwości na reklamę, prowadzę spory salon fryzjerski i jakiś czas temu stwierdziłam że ja i moi pracownicy będziemy lepiej prezentować się w koszulkach z personalizacją, każda koszulka zawiera imię i funkcję jaką dana osoba pełni, typu- fryzjer damski, fryzjer męski, pomocnik fryzjera itp. miało to bardzo pozytywny odbiór wśród klientów. Koszulki zamówiłam na [moderowane] a personalizacją zajęła się firma [moderowane] , polecam bo w moim przypadku był to strzał w 10.

29

Odp: Sposoby na zwiększenie sprzedaży

olga syjota napisał/a:

Cytując klasyka "reklama dźwignią handlu" wink

I tutaj śmiało mogę polecić - [moderowane] Obecnie najskuteczniejsza forma reklamy docierająca do największego grona odbiorców.

30

Odp: Sposoby na zwiększenie sprzedaży

Wraz z otwarciem sklepu, powinniście zainwestować w system ochrony obiektów. Niestety coraz częściej zdarzają się kradzieże i włamania, także taki system pozwoli wam znaleźć ewentualnego sprawcę, uzyskać odszkodowanie, a dodatkowo kamery odstraszają włamywaczy.

31

Odp: Sposoby na zwiększenie sprzedaży

Faktycznie takie rzeczy są dość ważne i wydaje mi się, że również każdemu ze sprzedawców na pewno zależy na tym aby móc sprzedawać jeszcze więcej. Sam nawet jakiś czas temu miałem okazję zapoznać się z fajnym wpisem https://ebiznes.org.pl/wady-i-zalety-fba-na-amazonie/ i jestem zdania, że warto jest poznać wady jak i zalety FBA na Amazonie.

32

Odp: Sposoby na zwiększenie sprzedaży

Kiedy jeszcze chodzi o te kwestie to ja również jestem zdania, ze bardzo ważną sprawą jest to aby wiedzieć dokładnie jak najwięcej o influencerach. Muszę dodać, że bardzo fajnie ten temat został opisany na stronie https://evinct.pl/internet/najpopularni … fluencerzy i dobrze jest wiedzieć jacy są najbardziej popularni polscy influencerzy.

33

Odp: Sposoby na zwiększenie sprzedaży

Oczywiście -reklama, reklama, reklama. Jaką wybrać? Może tutaj https://uniqueseo.pl/pozycjonowanie-lokalne/   znajdziecie odpowiedź, bo znajdziecie na stronie wiadomości o pozycjonowaniu lokalny, ale i nie tylko. Możecie również zgłosić się do firmy UniqueSeo i wszelkie wątpliwości u nich rozwikłać.

34

Odp: Sposoby na zwiększenie sprzedaży

Reklama. OBecnie reklama jest wsystkim. Na rynku jest spora konkurenca i trzeba sie w jakiś sposób wyrożnić wśród klientów. Polecam przede wszystkim
sprawnie dzialający sklep internetowy
działania w mediach społecznościowych
różnego rodzaju promocje i wyprzedaże w sklepach
jak również przygotowanie gadżetów reklamowych
https://ultrareklam.pl/odziez-szyta-pre … asnym-logo

Takie ubrania premium z logo można na przykląd sprawdzić sobie w tej firmie.

35

Odp: Sposoby na zwiększenie sprzedaży

Widzę, że bardzo mocno się zagłębiacie w temat, ale nikt nie napisał o podstawowej rzeczy, a jest ona bardzo ważne przy lokalnej promocji działalności. Oczywiście mowa o banerach czy oklejeniach sklepu, takich jak przykładowo możecie zobaczyć na tej stronie - http://mediaefekt.com/. Jeśli sklep nie ma takiej reklamy to nic dziwnego, że nie ma klientów - przecież skąd ludzie mają wiedzieć, że w danym miejscu jest sklep.