1

Temat: Problem z cerą

Od zawsze miałam problemy z cerą i wiele lat żyłam z cerą trądzikową. Niedoskonałości starałam się przykrywać warstwami makijażu co niestety nie zawsze wychodziło tak jakbym sobie tego życzyła. Teraz okazało się, że moim największym problemem było złe dbanie, a raczej niedbanie o twarz. Skupiałam się na zakrywaniu, a nie na pielęgnacji. W końcu uporałam się z wypryskami i suchymi skórkami, ale pozostały moje popękane naczynka na policzkach... czy znacie jakieś dobre kremy/maści, które są w stanie pomóc?

2

Odp: Problem z cerą

Pozbycie się zmian po trądziku to proces długotrwały i często wymaga wielu miesięcy, a nawet lat. W przypadku niektórych zmian nie ma możliwości pozbycia się ich całkowicie, ale można zmniejszyć ich widoczność. Polecam stosowanie kosmetyków z kwasami na twarz, warto jest stosować je właśnie teraz wczesną wiosną ( latem raczej się odradza). Oczywiśćie nakładaj na to kosmetyki z filtrem.

Możesz poczytać sobie również o suplementach, które mogą poprawić wygląd cery
https://loremvit.pl/produkt/ladna-cera/ Na stronie jest opis ziół na trądzik.

3

Odp: Problem z cerą

Moim zdaniem dobrze jest dobrać prezent dla danej osoby, zastanowić się nad tym co może jej się podobać, z czego będzie zadowolona.
Jeśli jednak miałabym tutaj zaproponować kilka uniwersalnych pomysłow na prezent to będą to na pewno

dobrej jakości kubek termiczny - na kawkę codziennie smile Sporo ciekawych wzorów ma na przykład dr Bacty https://drbacty.com/kubki-termiczne
książki z dziedziny, która daną osobę interesuje
ewentualnie koszyk smakołyków