1

Odp: Pogotowie Energetyczne

Witam

Czy wie może ktoś co to za firma energetyczna "Pogotowie Energetyczne"? Czy jest to normalna firma czy oszuści? Bardzo proszę o odpowiedź:(

2

Odp: Pogotowie Energetyczne

poniżej podaje kilka dostępnych adresów oraz numerów telefonów
po prostu trzeba zadzwonić i sprawdzić

ENERGA-OPERATOR SA - Rejon Dystrybucji w Kartuzach
adres:83-300 Kartuzy, ul. 3 Maja 9 zobacz na mapie
tel:58 685-78-00
fax:58 681-24-52
e-mail:zaklad.kartuzy@energa.pl
WWW:http://www.energa.pl


Pogotowie Energetyczne
adres:83-300 Kartuzy zobacz na mapie
tel:58 681-23-99


Oddział Tania Energia
adres:83-324 Brodnica Górna, ul. Klonowa 1
tel:534-270-644


więcej tutaj

Pogodnego dzionka big_smile

3

Odp: Pogotowie Energetyczne

Pierwsze słyszę, żeby miała być to jakaś firma. Na pogotowie energetyczne dzwonię jak mi prąd "ucieknie" smile

4

Odp: Pogotowie Energetyczne

Nie wiem czy komuś to pomoże, ale mogę podać wam kilka trików, które pozwolą na oszczędzanie energii elektrycznej. No dobra, dam wam link do bardzo fajnego artykułu: [moderowane]
Oczywiście, bezpieczeństwo przede wszystkim i jeśli tylko coś z elektrycznego otoczenia wyda nam się podejrzane, to warto to zgłosić. Macie może jeszcze jakieś inne sposoby na takie oszczędzanie? W sumie chętnie się dowiem.

5

Odp: Pogotowie Energetyczne

Bardzo fajnie, że są właśnie firmy które świadczą tego typu usługi gdyż co by nie mówić to ogólnie sama energia jest przecież bardzo ważna. Ja jestem zdania, że również bardzo fajne projekty tworzy firma https://greengenius.com/pl/ i jak najbardziej właśnie energia odnawialna jest przecież przyszłością.

6

Odp: Pogotowie Energetyczne

Sama ostatnio zastanawiałam się, do kogo mogłabym się zgłosić sprawie pomiarów elektrycznych. Na szczęście mój znajomy doradził mi, że ta firma ma w tym temacie bardzo duże doświadczenie, więc u nich bez wątpienia będę w stanie otrzymać tego typu usługi. Dajcie znać, co uważacie na ich temat.

7

Odp: Pogotowie Energetyczne

Kiedy jeszcze chodzi o samą elektryczność to ja chcę powiedzieć, że również wszelkiej maści sprawy związane z BHP w tej pracy muszą być przestrzegane. Od siebie chcę wam polecić bardzo dobry sklep https://znaki-bhp.pl/znaki-elektryczne- … ne-poziome gdzie każdy z nas jest w stanie zamówić znaki BHP elektryczne.