26

Odp: nasz portal...

modny jest także ....och , jak wczoraj zobaczyłem te sikorki w Kartuzach, aż się chce znowu żyć 8)

Wiem, że się powatarzam, ale jedź do Poznania. Wtedy zobaczysz prawdziwe piękne kobiety a nie jakieś wytapetowane maszkary w utlenionych blond włosach. 8)  8)

"Naszym celem jest stworzenie przestrzeni, w której pewne praktyki uważane przez lewicę za szkodliwe staną się niedopuszczalne"- Sławomir Sierakowski

27

Kilgore, Ty masz dopiero 32 lata, ja mam 49, więc pamiętaj - na bezrybiu i maszkara także ryba 8)

Nie wierzę w osobowego Boga i zawsze otwarcie się do tego przyznawałem. Gdybym musiał jednak znaleźć w sobie coś, co miałoby aspekt religijny, to byłaby to bezgraniczna fascynacja strukturą świata, jaką ukazuje nam nauka.-A.Einstein 
!!!Masz coś ciekawego  "na władzę" w Kartuzach, to pisz - szpieg.nl@gmail.com

28

panie i panowie...jaki tajemniczy i nasz portal, komuś sie wydaje że jego....  :shock: 
normalny tylko kilku oszołomów tutaj zagosciło, obudowalo i kreci..... 
Całkiem możliwe że to jeden kręci tym wszystkim, wydaje mu się że kręci... tylko mu sie wydaje, ze kręci....tymczasem sam sie kręci......i majaczy...:shock:   
Wystepuje pod wieloma nazwami i czesto sam do siebie gada......lepiej jakby sobie lustro postawił..... zdrowiej i taniej.  8)  8)  8) :shock:

29

Lustra już nie w modzie. Piwko jest smaczne szkoda że dla ciebie tylko tanie winka i pozycja na lustro są znane. A co do oszołomów to masz rację pełno ich tu jak nigdy.

30

Piwko jest smaczne szkoda

pewnie że smaczne, dla ludzi robili.... 8)  8)
mam wrażenie że klikam ze spiegiem, bez piwka big_smile  8)  8)  8)

31

mam wrażenie że klikam ze spiegiem, bez piwka big_smile  8)  8)  8)

teraz tak, ale wleciałem tu doprawdy na chwilę, odczytać pw i już mnie nie ma, wracam do piwka, albo pracy - ja wiem, a tłumaczył się nie będę, ok?
piwko  w Polsce sprzedawane jest legalnie i jego spożywanie nie należy nawet do wykroczenia,  o ile ma się dowód w kieszeni

Nie wierzę w osobowego Boga i zawsze otwarcie się do tego przyznawałem. Gdybym musiał jednak znaleźć w sobie coś, co miałoby aspekt religijny, to byłaby to bezgraniczna fascynacja strukturą świata, jaką ukazuje nam nauka.-A.Einstein 

32

piwko w Polsce sprzedawane jest legalnie i jego spożywanie nie należy nawet do wykroczenia, o ile ma się dowód w kieszeni

czy ktoś mówił że sprzedaz piwa jest nielegalna  :?:
przyznać się kto to taki, albo sie przyśniło 8)  8)  8)  8)

33

Całkiem możliwe że to jeden kręci tym wszystkim, wydaje mu się że kręci... tylko mu sie wydaje, ze kręci....tymczasem sam sie kręci......i majaczy... Wystepuje pod wieloma nazwami i czesto sam do siebie gada

Też mi się wydaje, że szpiega wspiera grzyb, grzyba capo di tutti i capi, 5_ton_lnu, KKKlan, emeryt i inne wcielenia.

34

Prawda pani Joanno czy Jenny. Się tak wspieramy razem.

35

Pani Jenny ma bardzo niestosowny avatar według mnie. Czy nikomu on nie przeszkadza tylko mi?

[img]http://www.emotikony.friko.pl/emots/7upguy.gif[/img]

36

Pani Jenny ma bardzo niestosowny avatar według mnie. Czy nikomu on nie przeszkadza tylko mi?

A Ty to skad sie urwalas?? Z choinki?? Ale za to musiala byc duza ta choinka bu musialas mocno uderzyc... wink

By być kimś, najpierw trzeba być sobą.

37

musiala byc duza ta choinka bu musialas mocno uderzyc...

dobre... lol  lol  lol

38

szpiega wspiera grzyb, grzyba capo di tutti i capi, 5_ton_lnu, KKKlan, emeryt i inne wcielenia

Się tak wspieramy razem.

To znaczy że ten 'Muchomor'  podobnie mysli... :?:
Może to świeże spojrzenie, inaczej sie patrzy będąc nowym na forum... wink
Szpiego-grzybie, ile jeszcze Masz kopii.... :?:  lol  lol  lol  lol

Pogodnego dzionka big_smile

39

Panie Januszu, czy też grzybie jak Pan woli. Proszę o niemieszanie mojej osoby w Pana wyssane z palca insynuacje, sugerujące, iż Jenny to ja. W poprzednich Pana postach, w których głosi Pan, iż Joanna S. to Jenny,  posługując się moją osobą, chce Pan wszystkich przekonać, że ta postać to ja, stawiając tym samym w złym świetle całą redakcję portalu. Wcześniej wielokrotnie sugerowano, że Jenny = szpieg. Jenny być może jest kolejną Pana postacią służącą Pana celom. Towarzystwo wzajemnej adoracji może Pan zakładać wraz z innymi grzybami, szpiegiem, capami, Jenny, barbie, czy innymi postaciami na tym forum, jeżeli wyrażą na to zgodę. Mnie proszę do tego nie mieszać. Mój zakres obowiązków uniemożliwia mi jak widać częste wypowiadanie się na forum, gdyż nie mam na to po prostu czasu.

40

Panie Januszu, czy też grzybie jak Pan woli. Proszę o niemieszanie mojej osoby w Pana wyssane z palca insynuacje, sugerujące, iż Jenny to ja. W poprzednich Pana postach, w których głosi Pan, iż Joanna S. to Jenny,  posługując się moją osobą, chce Pan wszystkich przekonać, że ta postać to ja, stawiając tym samym w złym świetle całą redakcję portalu. Wcześniej wielokrotnie sugerowano, że Jenny = szpieg. Jenny być może jest kolejną Pana postacią służącą Pana celom. Towarzystwo wzajemnej adoracji może Pan zakładać wraz z innymi grzybami, szpiegiem, capami, Jenny, barbie, czy innymi postaciami na tym forum, jeżeli wyrażą na to zgodę. Mnie proszę do tego nie mieszać. Mój zakres obowiązków uniemożliwia mi jak widać częste wypowiadanie się na forum, gdyż nie mam na to po prostu czasu.

mam na imię Janusz i pracowałem dla Pani i Pana Bartka i dlaczego tak Pani kłamie , Jenny to Pani i bardzo proszę o proces - się odkryłem , mam na imię Janusz, nazwisko bardzo polskie, choć Żydem jestem, aczkolwiek nie bardzo wierzącym, niech pani uważa , gada Pani ze Szpiegiem

41

mam na imię Janusz i pracowałem dla Pani i Pana Bartka

Nie da sie ukryć, że Pan Janusz pisał dla portalu.

dlaczego tak Pani kłamie , Jenny to Pani i bardzo proszę o proces

Nie mam nic do ukrycia. To Pan bezczelnie mnie pomawia i w błąd wprowadza forumowiczów. Po raz ostatni proszę, aby Pan przestał. Uważałam Pana za poważnego człowieka.

niech pani uważa , gada Pani ze Szpiegiem

Czyżby to grożba? Czego mam się bać? Mówię prawdę i swojego sumienia sie nie boję, a ludzie no cóż... sam Pan widzi jacy są.

42

ewentualnie zostaje dla mnie (i dla Pani) sąd i tylko tym straszę pani Jenny, niech Pani mi udowodni, że jest inaczej, ale po co? pani Joanna S. to amatorka psychologii tongue ale jajca, a mnie każdy kto chciał to poznał, nawet pan Gołuński wie, że nazywam się Szczepański i ma we mnie wroga, i jego imiennik z Somonina także o tym wie, że Szpieg ma takie nazwisko, co jeszcze mam mówić? że pracowałem dla Urbana i "Faktów z Mitami"? tak jest , pracowałem - mało tego, płacili, a do kościoła nie chodzę - co jeszcze mam gadać? że .............? panie Stefanie , nie piję z lustrem, jakby  się Muchomor pytał

43

pani Joanna S. to amatorka psychologii  ale jajca

Sam Pan potwierdził, że to co Pan mówi jest niemożliwe. Nie interesuję się psychologią i nie mam z nią nic wspólnego. A gdybym miała to bym się sama uśmiała.

44

jeżeli Panią pomówiłem, i kogokolwiek, na tym profesjonalnym portalu to tylko proszę o sąd, o nic więcej, nawet pan MGG to kuma, a to zwykły ściemiacz, zwany studentem 8)

45

na tym profesjonalnym portalu to tylko proszę o sąd,

jak wczesniej wspomniałem,  mój starszy tylko czeka, najtańszy nie jest ale dobry - to wiem  big_smile  big_smile  8)  8)  8)

46

że Szpieg ma takie nazwisko, co jeszcze mam mówić?

Po co to wszystko potrzebne....tego tez nie rozumiem.. :cry:
Zasadniczo na forum nie ujawnia się nazwisk użytkowników, w co gramy....?

Pogodnego dzionka big_smile

47

100 postów w jeden dzień to chyba rekord

A tu się pisze na akord??  big_smile

Czy założyliście jakiś klub?

Co się Panu w nim nie podoba? Przecież na kibelku spędza się przynajmniej 1/100 życia a niektórzy nawet 1/20.

Jenny być może jest kolejną Pana postacią służącą Pana celom.

Jestem sobą. Nieżle się  tu porobiło kiedy mnie nie było.

Jenny to Pani i bardzo proszę o proces

Może byście się kłócili nie mieszając mojej osoby? Z góry dziekuję.

Zasadniczo na forum nie ujawnia się nazwisk użytkowników, w co gramy....?

Też mi się tak zdaje. Na szczęście moim jeszcze nie rzucają...

48

pani Asiu :"A tu się pisze na akord?? "  ja widziałem pismo Szpiega do Was z dnia dzisiejszego więc po co pani aż tak się odkrywa, niech pani jeszcze napisze że on pijak i debil i babiarz i hivowiec i już ma pani całe miasto za sobą- napisał to tysięczny klon szpiega który ma większość tutaj w d...ie

49

ja widziałem pismo Szpiega do Was z dnia dzisiejszego więc po co pani aż tak się odkrywa

Nie wiem o co Panu chodzi. Mógłby Pan wyjaśnić?

50

Oooo :shock: A tu już walą na "Panlol  lol  lol ... niby to z szacunku - pewnie http://emots.gpbb.net/Hahaha.gif