1

Odp: Polki obroniły złoto !!!

Polskie siatkarki obroniły złoto. Wszystkie mecze w Mistrzostwach Europy Wygrane. Mecz finałowy z włochami 3 - 1. big_smile  big_smile  big_smile  I co??? Można??? Można!!!

Would you believe me when I tell you
You're the queen of my heart
Please don't deceive me when I hurt you
Just say it the way it seems

Can you feel my love buzz?

2

Arciszewska obroniła stołek........ :cry:

"Naszym celem jest stworzenie przestrzeni, w której pewne praktyki uważane przez lewicę za szkodliwe staną się niedopuszczalne"- Sławomir Sierakowski

3

Arciszewska obroniła stołek........ :cry:

sorki Kilgore, ale nic nie obroniła tylko zdobyła, nie była przeciez w senacie. A fakt że nasze dziewczyny wygrały wczorajszy mecz finałowy sprawił że w moim domu zapanowało małe święto. Łatwiej potem "przełknąłem" wyniki wyborów...  8)

Na świecie są poziomki, śnieg, morze, wino, podróże - czy nie szkoda czasu na politykę?
[img]http://i27.photobucket.com/albums/c170/crimsonoid/chicken-little21.gif[/img]

4

Obroniła, bo dostała się do Parlamentu ,w którym już była. wink

"Naszym celem jest stworzenie przestrzeni, w której pewne praktyki uważane przez lewicę za szkodliwe staną się niedopuszczalne"- Sławomir Sierakowski

5

po meczu wlochy azerbejdzan czarno widzialem szanse polek i co ?ano zlaly te pizze i makarony jak kotlet schabowy
zdjelem czapke z glowy i tak sobie pomyslalem maja baby jaja !!
czwarty set genialny jaka radosc ,widac ze stanowily druzyne a trener no profesjonalista jednym slowem gosc wie co mowi i co robi
swieniewicz profesorka a co mi tam krolowa parkietu po prostu

Teraz, gdy już nauczyliśmy się latać w powietrzu jak ptaki, pływać pod wodą jak ryby, brakuje nam tylko jednego: nauczyć się żyć na ziemi jak ludzie.

6

... no i widzi pan, WK? są takie sprawy gdzie najzupełniej się zgadzamy   wink   Brawo dziewczyny!! Fakt - 4 set mnie oczarował...

Na świecie są poziomki, śnieg, morze, wino, podróże - czy nie szkoda czasu na politykę?
[img]http://i27.photobucket.com/albums/c170/crimsonoid/chicken-little21.gif[/img]

7

acha!... i pamiętajmy, że wygrały wczoraj z aktualnymi mistrzyniami świata! hip hip, hura...  big_smile

8

No ładnie że nasze dewczyny obroniło złoto ;-) No siatka w wykonaniu naszych dziewczyn to ładna gra a i tez mozna popatrzeć na ładne zgrabne tyłeczki  lol

9

fakt , polski team to ładne laski, bo jak sie patrzyło na te zza Buga to chwilami myślałem o zmianie poglądów na pewne rzeczy i pojęcia - dla mnie najbardziej , no wiecie, jednak  MILENA ROSNER, chociaż Glinka także , także

Nie wierzę w osobowego Boga i zawsze otwarcie się do tego przyznawałem. Gdybym musiał jednak znaleźć w sobie coś, co miałoby aspekt religijny, to byłaby to bezgraniczna fascynacja strukturą świata, jaką ukazuje nam nauka.-A.Einstein 
!!!Masz coś ciekawego  "na władzę" w Kartuzach, to pisz - szpieg.nl@gmail.com