1

Odp: I miejsce w GOOGLE!!!

Gratulacje! Przy wpisaniu słowa 'kartuzy' w wyszukiwarce www.google.pl Kartuzy.info wyskakuje na pierwszym miejscu!

http://www.nosoftwarepatents.com/pl/m/intro/index.html

2

ejjjj, no a co ma wyskakiwać :shock: , chiba nie UG czy muzeum kaszubskie...

3

Dotąd na I miejscu była strona www.kartuzy.pl...

http://www.nosoftwarepatents.com/pl/m/intro/index.html

4

aaaaa.... chyba że tak. zwracam honor lol  to pewnie przez forum tongue popularność rośnie, jak by nie było...

5

aaaaa.... chyba że tak. zwracam honor lol  to pewnie przez forum tongue popularność rośnie, jak by nie było...

Wy rośniecie w siłę, a ja na zdrowiu podupadam, a fe - wybory niedzielne spędzę pewnie już w szpitalu, ale cóż , tak bywa, bawcie się - chyba do Was w końcu wrócę ...? 8)

Nie wierzę w osobowego Boga i zawsze otwarcie się do tego przyznawałem. Gdybym musiał jednak znaleźć w sobie coś, co miałoby aspekt religijny, to byłaby to bezgraniczna fascynacja strukturą świata, jaką ukazuje nam nauka.-A.Einstein 
!!!Masz coś ciekawego  "na władzę" w Kartuzach, to pisz - szpieg.nl@gmail.com

6

ja na zdrowiu podupadam

Wracaj szybciutko do zdrówka..... wink ...Pozwolisz aby jakieś paskudztwo miało przewage nad Toba.....Wracaj szybko...... wink

Pogodnego dzionka big_smile

7

gwoli żartu , wiem , że niektórzy go znają - w tych samych Googlach wpiszcie słowo - kretyn ... miłego dnia życzę wszystkim, widzę , że Słonko nas lubi (nie mylić ze Słoneczkiem) 8)

Nie wierzę w osobowego Boga i zawsze otwarcie się do tego przyznawałem. Gdybym musiał jednak znaleźć w sobie coś, co miałoby aspekt religijny, to byłaby to bezgraniczna fascynacja strukturą świata, jaką ukazuje nam nauka.-A.Einstein 
!!!Masz coś ciekawego  "na władzę" w Kartuzach, to pisz - szpieg.nl@gmail.com

8

zawsze można wykupić pozycjonowanie ;p

BTW: google analizuje ruch jaki generuje strona wiec nic dzinwego ze jest na 1st smile

z reszta co jest na kartuzy.pl ?? bo ja tam nic nie widze

*Wyrażam wyłącznie prywatne poglądy, do czego mam prawo zgodnie z Art. 54 Konstytucji RP

9

eee u mnie jest na 2 ;] na innych to w 1st stronie

*Wyrażam wyłącznie prywatne poglądy, do czego mam prawo zgodnie z Art. 54 Konstytucji RP