76

Odp: to jest chore!!!!!

Aby byc blisko chronionych przez siebie obiektów-jeden siedzi przed kompem i sprawdza cosię dzieje i ewentualnie autko jeżdżace po miescie posyła przez cb w odpowiednie miejsce...Liczy się przeciez czas a tak zanim by się zwlekli z foteli ,buty włożyli -zeszli na dół ,urochomili silnik-złodzieja juz nie ma...więc zawsze gotowi do akcji wink czekaja w samochodzie tongue

77

Acha. I grzeją silnik, jeżdżąc po mieście 30 km/h big_smile. Zawsze mi się wydawało, że starczyłoby siedzieć w samochodzie, który jest zaparkowany w jakimś "stategicznym miejscu", ale wtedy ochroniarze by mogli pozasypiać :shock: .

78

To jest taki warunek umowy ich wynajecia osiołku-oni tak nie jeżdża dla zabawy-tylko powolutku jadą ,aby lepiej móc zaobserwowac ewentualne włamania np...co by to dało że przejadą obok miejsca włamania 80 km/h...myslisz ze im sie usmiecha jechać jak osiołki przez miasto z taka prędkości...muszą kilka razy dziennie odwiedzic dany punkt-równiez w nocy...
Marsjanie są fajni-serio tongue ... u nas sprawdzaja sie super tongue

79

a w ogóle to po wielu głównych ulicach powinno sie jechac 20 km/h-jeżdżać wg znaków roll

80

po wielu głównych ulicach powinno sie jechac 20 km/h

Głównych? 20km/h obowiązuje w strefach zamieszkania. Główne ulice 50km/h chyba, że znaki wskazują inaczej. To ich powolne patrolowanie ulic utrudnia ruch innym. Mnie np. mało obchodzi umowa którą podpisali z klientem. Jedzie sobie patrol 20km/h a za nim sznur samochodów - ja to nazywam regulator ruchu.

81

patrol z agencji ochrony?? walić ich ostatni raz jak taki patrol przede mną sie wlókł powąchali moje spalinki... oni nie maja przecież nic do gadania

masz prawo do wyrażania swojej opinii - żyjemy w wolnym kraju...

82

po wielu głównych ulicach powinno sie jechac 20 km/h

Głównych? 20km/h obowiązuje w strefach zamieszkania. Główne ulice 50km/h chyba, że znaki wskazują inaczej. To ich powolne patrolowanie ulic utrudnia ruch innym. Mnie np. mało obchodzi umowa którą podpisali z klientem. Jedzie sobie patrol 20km/h a za nim sznur samochodów - ja to nazywam regulator ruchu.

Mówie właśnie o głównych drogach miasta-nie o dojazdówkach-chodzi mi przeciez np o uliczki na wybickiego czy kosciuszki-cała!!!

Meff-mozesz mi wierzyć ,ze oni nie jechali wolno bo chcą albo dlatego ,ze sa złosliwi-a to ze ich wyprzedziłeś-maja w pompie-nie ty jeden ,nie pierwszy i nie ostatni...

83

Mówie właśnie o głównych drogach miasta-nie o dojazdówkach-chodzi mi przeciez np o uliczki na wybickiego czy kosciuszki-cała!!!

Ja też nie mówie o dojazdówkach do miasta - tam jest 90km/h. A drogi osiedlowe czy te w strefach zamieszkania trudno uznać za główne - jedno drugiemu przeczy. Nie unoś się tak, przecież to bez sensu żeby na głównej ulicy miasta (jak to określasz) obowiązywało 20km/h. Dla mnie główne ulice miasta to tzw. przelotówki, którymi przebiega tranzyt przez nasze miasteczko - np. Gdańska, Jeziorna, Zamkowa, 3 Maja, Wzgórze Wolności.

Z resztą nie ma się co wykłucać o definicję głównej ulicy. Fakt jest taki, że utrudniają ruch innym. W nocy niech sobie patrolują gdzie chcą - ruch jest mniejszy to i "łyknąć" ich można bez problemu.

84

Co rozumiesz przez słowo ład i porządek? zadnych efektow podaj konkrety liczby interesuje mnie liczby

lol
liczby? to od razu gadaj że liczysz na jakąś kasę...
cwaniaczek - jak robić, żeby się nie narobić... co?

85

Ten temat jest juz zakonczony...no al nie ma to jak sie obudzic po kilku miesicach

http://alisonhmade.blogspot.com/

86

a ten kartuzy.info tak od razu z grubej ruru-i z atakiem na społecznika...dzifffneeee bardzo iba roll  roll  roll