1

Odp: Jak nas widzą ..........

Regionalny Portal Informacyjny     wrzesień 21st, 2006

Regionalny Portal Informacyjny kartuzy.info. Rzeczywiście jest i regionalny, i informacyjny, i Kartuzy (a właściwie powiat Kartuzy). Moim zdaniem - jest fajnie.

po pierwsze - aktualne wiadomości, 2-3 dziennie. Zazwyczaj komentowane przez użytkowników, do czego na pewno przyczynia się sposób ich redagowania: krótki, dowcipny, nierzadko zgryźliwy, wyrazisty. Można zauważyć, że redaktor( redaktorzy?) nie przepada za urzędującym włodarzem miasta. Nie wnikając w meandry lokalnej polityki - nadaje to “ostrości” całemu działowi informacji. Poza tym, moim zdaniem, m.in. po to są media, szczególnie lokalne.

po drugie - posiada to, co każdy portal informacyjny posiadać powinien: wspomniane wcześniej forum, tablicę ogłoszeń, katalog lokalnych firm, nawet interaktywną mapę powiatu, ogólne informacje na temat powiatu i wchodzących w jego skład gmin (historia, lokalizacja, dane statystyczne).

po trzecie - to (chyba) działa: na forum codziennie pojawiają się nowe wpisy, na stronie są reklamy.

Reasumując: od strony technicznej - nic nowego pod słońcem. Standardowy layout, forum oparte na phpBB, grafika i nawigacja generalnie nie zachwycą innowacyjnością (mnie przynajmniej). Ale - myślę, że kartuzy.info to niezły przykład na to, jak może działać strona “otoczona” codzienną troską i opieką prowadzących.

Proszę,   to  spojrzenie osoby z zewnątrz.  Krótko, zwięźle i na temat. 

adres źródła :
http://locomotiv.wordpress.com/

Pogodnego dzionka big_smile

2

bo osoby  zewnątrz nie wiedza co się dzieje tongue

*Wyrażam wyłącznie prywatne poglądy, do czego mam prawo zgodnie z Art. 54 Konstytucji RP

3

bo osoby  zewnątrz nie wiedza co się dzieje tongue

Nie marudż, oni aktualizują swoją strone codziennie. Ja też bym chciał, żeby Moja strona aktualizowała się szybciej. wink

4

, żeby Moja strona aktualizowała się szybciej. wink

teraz Ty marudzisz tongue

*Wyrażam wyłącznie prywatne poglądy, do czego mam prawo zgodnie z Art. 54 Konstytucji RP

5

teraz to wy obydwoje marudzicie tongue

„... jeśli jedna osoba ma urojenia, mówimy o chorobie psychicznej... gdy
wielu ludzi ma urojenia, nazywa się to Religią..."

6

Ogólnie, ja widze ten portal jako portal tabloidalny, coś w stylu Faktu, blizej wam do wieloryba w Wisle wink
Gonicie za sensacją, np żadnej wzmianki o Świecie Wszystkich Świętych, nawet małej notki, a można by zrobic małe nekrologium wspominajac wybitne osoby miasta, mozna byłoby przywołac pamiec pierwszego starosty powiatu Marian Wilkowskiego, skoro zbliżaja sie wybory, a tutaj nic, tylko pościg i szalony pęd do koryta, byle po trupach.

http://www.michalkiewicz.pl

7

Forum jest stroną gdzie tematy zakładają sami użytkownicy.
Też się dziwię, dlaczego ty jako ogólnie szanowany użytkownik naszego forum , nie założyłeś dotychczas tematu o tym człowieku godnym co najmniej biograficznej wzmianki....
Dzisiaj również święto....a ty dalej nic.
Zawiodłem się

A ja myślałem, ze to temat dotyczacy portalu, a nie forum wink
zgodnie z tytułem tegoz tematu, czyli "jak Was widzą" włąsnie napisałem swoje zdanie na ten temat, z Forum nie czuje sie związany, wiec nie mogłes sie na mnie zawiesć wink

http://www.michalkiewicz.pl

8

Bla bla bla. ...

Chroń mnie Boże od przyjaciół, bo z wrogami sam sobie poradzę

9

Tak na szybko. Mimo wszystko z pewnych względów mogę spojrzeć na portal jako osoba z zewnątrz. Sądzę, że powinno być więcej elementów regionalnych. Mam propozycję na umieszczenie karioke po kaszubsku z podstawowymi pieśniami regionalnymi oraz Abecadłem Kaszubskim. Mogą być MP3 naszych zespołów ludowych. Zdjęcia z poszczególnych ciekawych miejsc. Można umieścić tracy ścieżek rowerowych (biuletym opublikowany przez UG Kadtuzy i Chmielno). Podstawowe informacje o regionie. Pozdrawiam

[ Dodano: Czw 16 Lis, 2006 16:01 ]
Kolejna propozycja :   stare mapy zdjęcia nowe i stare (też mogę udostepnić) --- historia miasta  ... w myśl kartuzy-info

10

Mnie denerwują powtarzające się wielokrotnie te same ogłoszenia i wnioskuję, że adminoistrator wcale ich nie przegląda. Pozycji jest bardzo wiele i gdyby zredukować powtarzające się, łatwiej by było coś wyszukać. Po prostu jest to niedbalstwo.

11

Mnie denerwują powtarzające się wielokrotnie te same ogłoszenia i wnioskuję, że adminoistrator wcale ich nie przegląda. Pozycji jest bardzo wiele i gdyby zredukować powtarzające się, łatwiej by było coś wyszukać. Po prostu jest to niedbalstwo.

Zauważyliśmy ten problem i wprowadzimy weryfikację ogłoszeń - tak, aby każde przechodziło przez "ręce" redaktora. Dziękujemy za uwagi!

W sprawach forum proszę o kontakt e-mail.

12

to jeszcze zweryfikuje baze firm bo poło juz dawno przeterminowana a wielu firm nadal nie ma.

marzec już sie prawie kończy a gdzie obiecane zmiany ?