1

Temat: Szpiega uwagi do redakcji

Panie Szpiegu! Nie sprowokuje mnie pan wypisywaniem na wszystkich dostępnych dla pana forach bzdur o mnie, moim mężu i redakcji Kartuzy.info. Szanuję pana zdanie i uczucia. Ma pan prawo mieć o mnie takie zdanie jakie pan ma. Rozumiem, że poprzysiągł pan "zagładę" panu redaktorowi Gołąbkowi z Głosu Kaszub, swego czasu wojował pan z panem Wentą, Borrellem, a teraz przyszła kolej na nas. Widocznie wszyscy, z którymi pan współpracował są godni potępienia. Szkoda tylko, że pan belki w swoim oku nie widzi i swoje słowa nam przypisuje. Dopóki nie zjawił się pan w naszym życiu z Eweliną łączyła mnie przyjaźń i dobrze nam się pracowało. Niestety nie nauczył się pan od niej zapału do pracy i sumienności. Mam prośbę też, aby nie wrzucał się pan do jednego "wora" z Januszem Ś. (nie mylić z Januszem Sz.), gdyż on w przeciwieństwie do pana umie rozmawiać w 4 oczy. Nie wyobrażam sobie, abyśmy przeszli obok siebie nie zamieniwszy słowa, gdyż bardzo Janusza Ś. lubię i szanuję. Chcąc dopiec nam krzywdzi pan niesłusznie wiele osób, więc proszę o unikanie zbędnego siania plotek i pomówień.

Co do całej reszty pana insynuacji na mój temat, powiem tak. Kiedy komuś kończą się rzeczowe argumenty atakuje personalnie.

Z pewnym panem przyjaźniłam sie przez blisko 7 lat i rozstaliśmy się w przyjaźni. Dla nikogo nie jest tajemnicą, że pracował w policji. Proponuję więc, aby pan z naszego rzekomego zdjęcia zrobił sobie tarczę i porzucał lotkami. Może wtedy panu ulży w tej złości.

Mam do pana też pytanie. Jak pan pisze "państwo Kitowscy", to kogo ma pan na myśli? Chyba nie moich teściów? Gdzie pana rzetelność dziennikarska?

Jeżeli ma pan lub ktokolwiek inny mi, adminowi lub komukolwiek z redakcji coś do zarzucenia to proszę to zrobić osobiście, posługując się konkretami a nie ogólnikowymi stwierdzeniami. Proszę się też zastanowić, czy forumowiczów zadręczać prywatnymi rozgrywkami.

Doszły mnie słuchy, że pan szpieg obiecał kilku osobom, że doprowadzi do zamknięcia forum i portalu. Powiem tylko, że ja się nie boję, a forumowicze obronią się sami.

Jest to mój jedyny komentarz do ataków szpiega na mnie i moją rodzinę i pragnęłabym, aby był ostatnim.