1

Odp: Automatyczne logowanie

Mam problem. Gdy loguję się na forum poniżej okna logowania mam zdanie  Zaloguj mnie automatycznie przy każdej wizycie.  No i zaznaczyłam tą krateczkę, ale ta opcja nie działa i przy każdym wejściu na forum muszę się logować. I teraz moje pytanie  Dlaczego nie działa  :?:

2

może ustawienia przeglądarki a może to forum znowu ściemnia... (w sumie bardzo prawdopodobne bo ja też mam z nim problemy..) Pomijając fakt że się wlecze jak krew z nosa

*Wyrażam wyłącznie prywatne poglądy, do czego mam prawo zgodnie z Art. 54 Konstytucji RP

3

Ustawienia przeglądarki są ok. To wina forum tylko nie wiem dlaczego.

4

Zaloguj mnie automatycznie przy każdej wizycie. No i zaznaczyłam tą krateczkę, ale ta opcja nie działa

Potrzeba wykonać jeszcze jeden zabieg :
1. wchodzimy >narzędzia > opcje > Bezpieczeństwo
2.w trzeciej linii pod napisem Hasła zaznaczamy > pamiętaj hasła do witryn 
3.zatwierdzamy na dole  > OK < i zamykamy przeglądarke
Po ponownym uruchomieniu  logujemy się na stronie z nickiem > powinien pamiętać przy następnym wejściu ....... mam nadzieje  lol

Pogodnego dzionka big_smile

5

fakt, człowiek by zapomniał że na każdym forum musi coś takiego robić.... eh;]

*Wyrażam wyłącznie prywatne poglądy, do czego mam prawo zgodnie z Art. 54 Konstytucji RP

6

jak na każdym ?
wystarczy raz tę opcje zaznaczyć i przy wejściu na inne fora  komputer sam będzie wiedział gdzie jesteśmy, doch nie je gamoń   lol

Pogodnego dzionka big_smile

7

ja mam forum w zakładkach... weszłam na forum, zalogowałam się zaznaczając automatyczne logowanie i wsadziłam do zakładek... no i mam problem z głowy tongue

„... jeśli jedna osoba ma urojenia, mówimy o chorobie psychicznej... gdy
wielu ludzi ma urojenia, nazywa się to Religią..."

8

To raczej nie jest wina forum bo u mnie chodzi w porzadku, a moj komputer ma to do siebie ze jesli cos moze nie dzialac to na pewno u mnie nie zadziala  wink

"...tako rzecze Zaratustra..."

9

bo zobacz jakiego sofut ożywasz... w IE wszytko działa bo.... nie obsługuje żadnych standardów a jak czegoś nie obsługuje to leci prosto z mostu byle pokazać. co jest ogromnym problemem dla webmasterów.

u mnie to jest jedyne forum z którym mam problemy.. może temu że jedyne na phpbb...

10

Problem spowodowany jest tym, że forum pozwala na pamiętanie zalogowania tylko w wypadku gdy nie zmieni się adres IP użytkownika. W przypadku zmiany IP za każdym razem (jak jest w twoim przypadku - dynamiczne IP) opcja ta nie działa. Należy wejść do swojego profilu i zmienić opcję "Zezwól na autologowanie tylko z ostatniego adresu IP" na nie.

Jeżeli adres IP będzie inny niż adres IP ostatniej wizyty wymaga ręcznego logowania. Wyłącz to TYLKO wtedy jeżeli masz zmienne IP i jest dla Ciebie kłopotem ręczne logowanie. Funkcja ta w dużym stopniu zabezpiecza twoje konto.

Poprawiłem twój profil - proszę spróbować teraz. W przypadku dalszych problemów proszę o kontakt.

W sprawach forum proszę o kontakt e-mail.

11

bo zobacz jakiego sofut ożywasz... w IE wszytko działa bo.... nie obsługuje żadnych standardów a jak czegoś nie obsługuje to leci prosto z mostu byle pokazać. co jest ogromnym problemem dla webmasterów.

u mnie to jest jedyne forum z którym mam problemy.. może temu że jedyne na phpbb...

No właśnie. Korzystam z Firefoxa i akurat mi nie działa.

Potrzeba wykonać jeszcze jeden zabieg :
1. wchodzimy >narzędzia > opcje > Bezpieczeństwo
2.w trzeciej linii pod napisem Hasła zaznaczamy > pamiętaj hasła do witryn
3.zatwierdzamy na dole > OK < i zamykamy przeglądarke
Po ponownym uruchomieniu logujemy się na stronie z nickiem > powinien pamiętać przy następnym wejściu ....... mam nadzieje

To już dawno zrobiłam i niestety dalej to samo

ja mam forum w zakładkach... weszłam na forum, zalogowałam się zaznaczając automatyczne logowanie i wsadziłam do zakładek... no i mam problem z głowy

Chyba jednak zastosuję do pomysłu BuBu.

[ Dodano: Nie 03 Cze, 2007 19:06 ]

Poprawiłem twój profil - proszę spróbować teraz.

Niestety drogi adminie Twoje starania na nic się zdały bo  dalszym ciągu nie jestem automatycznie logowana przy wejściu na forum.

Wydaje mi się, że opcja automatycznego logowania jest po to, by udogodnić nam korzystanie z forum.

12

Zobacz czy nie masz nigdzie ustawionego automatycznego czyszczenia, no i dla 1 strony poświęć się zmieniając przeglądarkę big_smile
innymi słowy nie liczyłbym na rozwiązanie problemu.

/ Wszystkie inne zdania uznałem za kolejne - obraźliwe i usunąłem - "krecik" /

[ Dodano: Nie 03 Cze, 2007 21:54 ]
a co jest obraźliwego w stwierdzeniu "nie spodziewaj sie rozwiązania problemu" ??

13

Mitunia -> prawdopodobnie masz ustawione automatyczne czyszczenie prywatnych danych przy wychodzeniu z przeglądarki. Wejdź w FF do Narzędzia > Opcje > Prywatność i sprawdź czy masz ustawione: Akceptuj ciasteczka i przechowuj aż wygasną oraz w ustawieniach czyszczenia prywatnych danych - ciasteczka wyłączone.

W sprawach forum proszę o kontakt e-mail.

14

prawdopodobnie masz ustawione automatyczne czyszczenie prywatnych danych przy wychodzeniu z przeglądarki.

Niestety drogi adminie i tym razem się pomyliłeś. W przeglądarce wszystko jest ustawione ok.

dla 1 strony poświęć się zmieniając przeglądarkę big_smile

Chyba zwariowałeś  :grin: Dlaczego to ja mam się poświęcać  :?:
Czekam teraz co jeszcze wymyśli admin na rozwiązanie mojego problemu i kiedy usłyszę tego się nie da zrobić.  :twisted:  :twisted:  :twisted:

[ Dodano: Sob 09 Cze, 2007 16:40 ]

Czekam teraz co jeszcze wymyśli admin na rozwiązanie mojego problemu i kiedy usłyszę tego się nie da zrobić.

Muszę admina przeprosi. Jednak dało się zrobic. Automatyczne logowanie teraz działa bez zarzutu.  :grin:  :grin:  :grin: