1

Odp: BŁĄD 500 !!!

Wewnątrzy błąd serwera!?

Czy często widzicie taki komunikat na stronie k.info?!

2

U mnie pojawia się od czasu do czasu, najczęściej przy logowaniu.

3 (edytowany przez krecik 2008-10-07 22:30:14)

http://img265.imageshack.us/img265/6808/573sa2.gif

4

Ja tak samo jak krecik też nie miałam wink

Każda chwila to szansa, aby wszystko zmienić.

5

Zauważyłam, że po napisaniu wiadomosci klikając wyślij, pojawia się komunikat: nie można wysiwetlić strony. Przy pierwszym poście wysłałam go 3 razy bo byłam przekonana, ze nie wyszło. Skąd taki komunikat? Można coś z tym zrobić?

"Prawdę można mówić tylko mądrym ludziom, dla innych trzeba mieć dobre słowo".

Miłego dnia smile

6

a mi tez często sie to zdarza wtedy biore odswież i wtedy pojawia się kolejny komunikat -"nieokreślono typu postu" -ale i tak post został wysłany więc sie tym nie przejmuję :mrgreen:

Nie myśl o szczęściu. Nie przyjdzie - nie zrobi zawodu; przyjdzie - zrobi niespodziankę....

7

Też często wyświetla mi się biała strona (od niedawna, bo wcześniej nie miałam tego problemu), ale nie trzeba się tym za bardzo przejmować. Wystarczy wziąć "cofnij" a potem "odśwież" i post się pokaże.

Nie wszystko co pozytywne jest legalne. Nie wszystko co takie legalne, pozytywnym jest.

8

Ja zawsze się cofam, na wszelki kopiuję to co napisałam, odwierzam stronę i jeśli się wysłało to jadę dalej tongue a parę razy miałam tak, że mi nie zapisało postu :?

„... jeśli jedna osoba ma urojenia, mówimy o chorobie psychicznej... gdy
wielu ludzi ma urojenia, nazywa się to Religią..."

9

Parę razy zdarzyło mi się przy wysyłaniu postu

Per aspera ad astra

10

tongue a parę razy miałam tak, że mi nie zapisało postu :?

Właśnie dlatego najpierw klikam "kopiuj" a potem "wyślij". Tylko mnie wkurza taka zabawa ciuciu babke :neutral: .

"Prawdę można mówić tylko mądrym ludziom, dla innych trzeba mieć dobre słowo".

Miłego dnia smile