51

Odp: Propozycje na Nowy Rok

Ja bym tez nie ograniczała bo i po co? Gdyby to był dział o intymnych sprawach to ja rozumiem :mrgreen: .

"Refleksje pisane piórem anioła"- tomik refleksyjnej poezji, do nabycia w księgarni internetowej Ridero.

Miłego dnia smile

52

Ja bym tez nie ograniczała bo i po co? Gdyby to był dział o intymnych sprawach to ja rozumiem :mrgreen: .

A właściwie czemu nie ma takiego działu?

53 (edytowany przez krecik 2008-10-04 12:33:35)

http://img184.imageshack.us/img184/1263/573db3.gif

54

czemu nie ma takiego działu?

Bo nie mamy w pozostałych działach żadnych tajemnic i zahamowań  :mrgreen:  :mrgreen:  :mrgreen:

A takze z tego powodu, że takie tematy omaiwia się tysiacach innych forów. A to forum kojarzy mi sie traczej z takimi pogawędkami sąsiadów przy kawie :mrgreen: . Jesli ktoś chce omawiać takie tematy moge podac linki do forów gdzie sie gada o tym....aż do znudzenia :razz: .

"Refleksje pisane piórem anioła"- tomik refleksyjnej poezji, do nabycia w księgarni internetowej Ridero.

Miłego dnia smile

55

A takze z tego powodu, że takie tematy omaiwia się tysiacach innych forów. A to forum kojarzy mi sie traczej z takimi pogawędkami sąsiadów przy kawie :mrgreen: . Jesli ktoś chce omawiać takie tematy moge podac linki do forów gdzie sie gada o tym....aż do znudzenia :razz: .

Nie możliwe- takich forum na pewno nie ma.

56

Bolo> podam ci link jednego dobrego, sprawdzonego ale na pw :mrgreen: . jak ci będzie mało to podam inne lol .

Miłego dnia smile

57

gorąco dziękuje ... koledze społecznikowi za wkład pracy na forum
rozumiem, nie zawsze jest czas
są obowiązki tzw domowe i zawodowe
dlatego wychodząc naprzeciw z dniem dzisiejszym  uwalniam  z jakby nie było nieco czasochłonnego i czesto niewdzięcznego zajęcia jakim jest moderowanie
jeszcze raz gorąco dziekuje  za pomoc i najlepszego w Nowym Roku

:mrgreen:  :mrgreen:  :mrgreen:  :mrgreen:  :mrgreen:  :mrgreen:  :mrgreen:

58

Bolo> podam ci link jednego dobrego, sprawdzonego ale na pw :mrgreen: . jak ci będzie mało to podam inne lol .

Jak zapoznam się z tym jednym, to napiszę, czy moje serce wytrzyma więcej.

59

Jak zapoznam się z tym jednym, to napiszę, czy moje serce wytrzyma więcej.

Ok :mrgreen:  lol .

Miłego dnia smile

60 (edytowany przez krecik 2008-10-04 12:33:53)

61

Ciekaw jestem jak to uczcimy...

Dobrze kreciku że już teraz o tym myślisz :mrgreen:  Może wtedy nam coś zorganizujesz wink  :mrgreen:

Oczy,które w smutku wiecznym śnią o śmierci...

62

Ciekaw jestem jak to uczcimy... :mrgreen:  :mrgreen:  :mrgreen:

Proponuję fajerwerki bo o północy w Nowy Rok nie było co ogladać :razz: .

Miłego dnia smile

63 (edytowany przez krecik 2008-10-04 12:34:14)

64

Możem się spotkać nawet u mnie na podwórku, tylko księdza uprzedzić trzeba :mrgreen:

65 (edytowany przez krecik 2008-10-04 12:34:29)

66

Czy to znaczy, że jednym z naszych użytkowników jest ksiądz ?

a to by nawet nie był zły pomysł żeby jakiegoś księdza "zaprosić"-w końcu o nich też czasami tutaj piszemy-mogli by czasami poczytać czego wierni oczekują od nich i co o nich myślą :razz:

Nie myśl o szczęściu. Nie przyjdzie - nie zrobi zawodu; przyjdzie - zrobi niespodziankę....

67

Czy to znaczy, że jednym z naszych użytkowników jest ksiądz ?

Broń Boże!!!

Ksiądz jest tylko gospodarzem podwórka :razz:

68

a to by nawet nie był zły pomysł żeby jakiegoś księdza "zaprosić"-w końcu o nich też czasami tutaj piszemy-mogli by czasami poczytać czego wierni oczekują od nich i co o nich myślą

i co to da Karolciu, że jeden ksiądz poczyta o tym, czego wierni oczekują?? To tak jakby panu Lamczykowi powiedzieć jakie ustawy ma sejm przegłosować cool